Lúčenie s maturantmi

Opäť nastal čas lúčenia sa so školou pre našich maturantov a bilancovania úspechov, ktorými reprezentovali našu školu i seba samých. Niektorí z nich prežili u nás osem rokov, iní štyri. A veruže ani úspechov, ktoré mnohí dosiahli, nebolo málo. Piatok 14. máj 2010 bol dňom, kedy sa oficiálne vyhodnocovali úspechy a odovzdávali ceny za obrovského potlesku pedagógov a mladších študentov.

Naša škola - to sú naši študenti. Pochvalu od riaditeľky školy si dovedna odnieslo 32 študentov, či už za vynikajúce výsledky v štúdiu, za výhry v súťažiach vyhlásených Ministerstvom školstva, inými organizáciami alebo za športové úspechy. Špeciálnu kategóriu ocenených tvorili študenti, ktorí sa podujali darovať krv, niektorí z nich dokonca dvakrát.

Pani riaditeľka zaviedla odovzdávanie novej ceny, ktorá je pre jej tohtoročného víťaza ako šitá na mieru. Ocenenie MIGG (Mladý Inteligentný Gentleman Gymnázia) za školský rok 2009/2010 získal Ľudovít Franta.

Obrovskú vďaku odchádzajúci maturanti vyslovili pani profesorke Blažene Valkovej, pretože pod jej ochrannými krídlami tvorili úspešný časopis Ťahák a ona bola zároveň aj triednou učiteľkou 8.G počas prvých štyroch rokov.

"Ďakujeme" zaznelo i smerom k pani riaditeľke a pani zástupkyni i triednym profesorkám, ktoré ich usmerňovali a boli im oporou pri štúdiu.

59 krásnych mladých ľudí stálo poslednýkrát pred nami vo sviatočných šatách súdržnejší ako kedykoľvek predtým ako 4.A a 8.G. Netrpezlivo očakávajú na najdôležitejšie zavŕšenie ich štúdia, pristúpenie k maturitnému stolu. Sú plní nádeje, že zmaturujú čo najlepšie a otvorí sa im tak brána k ďalšiemu vzdelávaniu na vysokých školách.

My im z celého srdca držíme päste. Veľa šťastia.

PaedDr. Zuzana Kreškócziová

>> galéria k článku

poradenstvo a prevencia
čo nás čaká


kontakt
Gymnázium vo Vrábľoch
Školská ul. 1232/26
952 80 Vráble

e-mail:
sekretariatgymvrable.sk

Riaditeľka gymnázia:
PaedDr. Beáta Havettová
Tel.: 037 783 21 30

Sekretariát:
Tel.: 037 783 21 29

»» viac informácií