Rozlúčka s maturantmi

Opäť nastal čas lúčiť sa a bilancovať študentské úspechy našich maturantov, ktorí niekoľko rokov drali lavice nášho gymnázia. V piatok 6. mája 2011 sa oficiálne odovzdávali ceny za potlesku pedagógov a mladších študentov.

Pochvalu od riaditeľky školy si odnieslo 20 študentov, či už za vynikajúce výsledky v štúdiu, za výhry v súťažiach vyhlásených Ministerstvom školstva, inými organizáciami alebo za športové úspechy. Špeciálnu kategóriu ocenených tvorili študenti, ktorí sa podujali darovať krv, niektorí z nich dokonca viackrát.

Špeciálne ocenenie za vynikajúce študijné výsledky a úspešnú reprezentáciu školy vo vedomostných súťažiach získal Oliver Koprda.

Maturanti už netrpezlivo očakávajú najdôležitejšie zavŕšenie ich štúdia, pristúpenie k maturitnému stolu. Sú plní nádeje, že zmaturujú čo najlepšie a otvorí sa im tak brána k ďalšiemu vzdelávaniu na vysokých školách.

My im z celého srdca držíme päste a želáme veľa šťastia.

Zoznam študentov ocenených pochvalou od riaditeľky školy:

8.G: Adam Bako, Matúš Furka, Veronika Kazimírová, Oliver Koprda, Viktor Kvapil, Matej Lukáč, Martin Michna, Viktor Németh, Andrej Semjan, Ján Šranko, Marcela Vrabcová

4.A: Alexandra Ághová, Nikoleta Ághová, Marek Bogyo, Markéta Hajková, Martina Macáková, Lenka Maďarová, Nikola Sádovská, Lenka Šumichrastová, Matúš Tóth

>> galéria k článku
>> všetky fotografie v plnom rozlíšení (.zip; 354 MB)


poradenstvo a prevencia
čo nás čaká


kontakt
Gymnázium vo Vrábľoch
Školská ul. 1232/26
952 80 Vráble

e-mail:
sekretariatgymvrable.sk

Riaditeľka gymnázia:
PaedDr. Beáta Havettová
Tel.: 037 783 21 30

Sekretariát:
Tel.: 037 783 21 29

»» viac informácií