Vianočné trhy 2012

14. decembra 2012 sa naša škola zúčastnila už 10. ročníka Vianočných trhov, ktoré sa konajú na Čerešňovom námestí vo Vrábľoch. Tento deň bol vyhradený pre benefičné trhy. Okrem našej školy prišli svoje výrobky ponúknuť aj iné stredné školy, základné aj materské školy nielen z Vrábľov, ale aj z blízkeho okolia.

Oficiálny začiatok podujatia bol o 11:00 hod., keď sa všetkým prihovoril pán primátor mesta Vráble Ing. Tibor Tóth. V slávnostnom programe vystúpili skupina Revolt, Vrábľanka a žiaci ZUŠ Imricha Godina.

V našom predajnom stánku ste mohli nájsť vlastnoručné výrobky našich študentov - farebné gelové sviečky, hlinené ozdoby na stromček, hlinené postavičky, vianočné pohľadnice, ikebany, obrázky z drevených špachtlí a maľované tričká. Z našej školy sa v stánku vystriedali študenti: Patrik Gajdoš (3.B), Nikola Slamková (3.B), Tatiana Králová (3.B) v doobedňajších hodinách a Sendy Duchoňová (1.A), Barbora Keméňová (1.A) a Hana Matušková (1.A) v poobedňajších hodinách. Po organizačnej stránke podujatie zabezpečili PaedDr. Barbora Zhorelová a PhDr. Dagmar Šranková.

Všetkým patrí veľké ďakujem, keďže vydržali v mrazivom počasí rozdávať úsmevy až do večera. Výťažok z predaja je určený na charitatívne účely.

PaedDr. Barbora Zhorelová

>> galéria k článku

poradenstvo a prevencia
čo nás čaká


kontakt
Gymnázium vo Vrábľoch
Školská ul. 1232/26
952 80 Vráble

e-mail:
sekretariatgymvrable.sk

Riaditeľka gymnázia:
PaedDr. Beáta Havettová
Tel.: 037 783 21 30

Sekretariát:
Tel.: 037 783 21 29

»» viac informácií