Beseda s Patrikom Hermanom

V UTOROK 17.10.2017 NA NAŠE GYMNÁZIUM ZAVÍTAL ZAUJÍMAVÝ HOSŤ. MODERÁTOR TV MARKÍZA, ZNÁMY INVESTIGATÍVNY NOVINÁR A SEDEMNÁSOBNÝ DRŽITEĽ CENY OTO (OSOBNOSŤ TELEVÍZNEJ OBRAZOVKY) V KATEGÓRII PUBLICISTIKA – PATRIK HERMAN.

Patrik k nám na pozvanie redakčnej rady školského časopisu Ťahák zavítal na besedu. Besedy sa zúčastnili všetci študenti a čas, ktorý sme na besedu mali vyhradený, sme dokonca vďaka veľmi pútavému rozprávaniu nášho hosťa museli aj trochu predĺžiť.

Dozvedeli sme sa o Patrikových novinárskych začiatkoch v školskom časopise, jeho redaktorskej práci v TV Markíza, ale aj o súčasnej, publicistickej, ktorej sa venoval už dlhé roky či už v minulosti v Lampárni, alebo teraz v Reflexe.

Dlhšou zastávkou počas besedy bola relácia Lampáreň a hlavne jej populárna rubrika Lebo medveď. Patrik totiž doniesol plnú krabicu rôznych vecí, ktoré sa v tejto relácii objavili.

Záver besedy patril predstaveniu letného tábora, ktorý Patrik spolu s partiou úžasných ľudí každoročne organizuje pre tie najchudobnejšie deti.

Popoludní sa ešte stretol s redakčnou radou Ťaháku, kde sme strávili čas zaujímavou, a verím že osožnou debatou či už o novinárstve, ale aj o mnohých iných veciach.

Ďakujem Patrikovi v mene svojom, ako aj v mene redakčnej rady, že prijal naše pozvanie a že sa s nami všetkými podelil o jeho vzácne skúsenosti a životné postrehy.

Autor: Tomáš Rak IV.A

>> galéria k článku

poradenstvo a prevencia
čo nás čaká


kontakt
Gymnázium vo Vrábľoch
Školská ul. 1232/26
952 80 Vráble

e-mail:
sekretariatgymvrable.sk

Riaditeľka gymnázia:
PaedDr. Beáta Havettová
Tel.: 037 783 21 30

Sekretariát:
Tel.: 037 783 21 29

»» viac informácií