Vianočná akadémia

"Vážená pani riaditeľka, pani zástupkyňa, ctený pedagogický zbor, milí spolužiaci. Blíži sa čas Vianoc, všetci sme v zhone, a už len málokto má čas pozastaviť sa nad krásou padajúceho snehu a nad ligotom svetielok na vianočnom stromčeku. Ponáhľame sa nakúpiť najlepšie a najdrahšie darčeky, zohnať ešte ten vysnívaný pár ponožiek a kúpiť ten nádherný sveter v zľave. No dnes sa zastavme a spoločne precíťme túto radostnú chvíľu, keď sme sa tu všetci zišli a užime si krásny program v spoločnosti našich najbližších."

Týmito slovami začal náš posledný spoločný školský deň v roku 2017. Spolužiaci Bibiana a Marek nás nimi privítali na vianočnej akadémii, ktorú si každoročne pripravujú žiaci všetkých tried pod taktovkou žiackej školskej rady.

Program bol nádherný. Vypočuli sme si krásne vianočné piesne v podaní kolektívov a aj sólistov, videli sme tanečné kreácie, užasli sme nad umeleckým akrobatickým tancom a podnetné a hlavne na zamyslenie boli úvahy o Vianociach. Taká bola tohtoročná vianočná akadémia... a my sme naozaj zabudli na predvianočný zhon a užili sme si krásne chvíle v spoločnosti našich najbližších.

PhDr. Monika Bogyóová

>> galéria k článku

poradenstvo a prevencia
čo nás čaká


kontakt
Gymnázium vo Vrábľoch
Školská ul. 1232/26
952 80 Vráble

e-mail:
sekretariatgymvrable.sk

Riaditeľka gymnázia:
PaedDr. Beáta Havettová
Tel.: 037 783 21 30

Sekretariát:
Tel.: 037 783 21 29

»» viac informácií