Ťahák opäť zlatý!

Študenti si merajú sily vo všetkom. Vo svojej znalosti angličtiny či v schopnosti dobre prednášať prózu alebo poéziu. Štúrovo pero je súťažou, ktorá hľadá nielen dobrých stredoškolských žurnalistov, ale oceňuje aj nadaných básnikov, grafikov, fotografov či ilustrátorov. Všetkých týchto talentovaných žiakov združuje ŤAHÁK, náš školský časopis, ktorý na tejto zvolenskej súťaži opäť potvrdil, že je jeden z najlepších na Slovensku.

Dvojdňového vyhlásenia výsledkov o najlepší stredoškolský a vysokoškolský časopis sa zúčastnili šéfredaktorky (Petra Krčmáriková a Ľubica Račeková) spolu s vedúcou školského časopisu pani profesorkou Blaženou Valkovou na konci apríla.

ŤAHÁK tradične hodnotila porota, zložená z odborníkov v mediálnom fachu. Patrik Herman, Pavol Vitko a Lukáš Diko jednoznačne vyhlásili, že ŤAHÁK je to najlepšie, čo sa im mohlo z časopisov dostať do rúk. Po pozitívnych slovách prišlo aj víťazstvo. Náš školský časopis už druhýkrát získal najvyššiu možnú cenu, teda Zlaté Štúrovo pero, čo sa doteraz žiadnemu inému stredoškolskému magazínu nepodarilo.

ŤAHÁK tak opäť dokázal, že aj napriek každoročnej zmene vedenia časopisu si dokáže udržať svoju kvalitu, ba posúvať sa ešte dopredu. Držíme palce celej redakcii, aby napredovala a aby sa vždy našli žiaci, ktorí sú pre ochotní ŤAHÁK tvoriť.

Petra Krčmáriková

» galéria k článku

poradenstvo a prevencia
čo nás čaká


kontakt
Gymnázium vo Vrábľoch
Školská ul. 1232/26
952 80 Vráble

e-mail:
sekretariatgymvrable.sk

Riaditeľka gymnázia:
PaedDr. Beáta Havettová
Tel.: 037 783 21 30

Sekretariát:
Tel.: 037 783 21 29

»» viac informácií